Thin girl is beautiful girl !!!
PLS o hlásky- SONB 2.kolo! Díky moc!

Leden 2010

Zlatíška moje

1. ledna 2010 v 19:02 | Rachel |  Diary
Kočiny moje. Tenhle blog našly jedny holky, které opravdu nenávidím...otravují mi život a hodně mi už ublížily. Já jim nic nedělám a nevšímám si jich, fakt nwm, proč mi to dělají (šikana), nikdy sem jim nic neudělala. Asik závidí, opravdu nwm.Plsky poradte mi! Nwm, jak to bude dál! Tohle další, co tu píšu se netýká vás, ale autorek těhle vzkazů!

P.S. - pro ty krááávy: Jestli tohle čtete, můžete mi políbit prdel, protože jste mi ukradené a nenávidím vás!!!! A opravdu jste srabi, ani se nepodepíšete, ale nejsem blbá a i z těch vzkazů dokážu vyčíst, kdo jste! Vím moc dobře, kdo může dělat tohle, co vy! Vím i jména!

OPRAVDU JSTE UBOHÉÉ!

První vzkaz od cOwGiRl. Psala, že mě viděla jak se promenáduju po škole. Takže zaprvé, jak víš, na jakou školu chodím? Nikde sem to nepsala a ani fotka mého obličeje nikde na blogu není! Nemysli si, já nejsem blbá a něco v hlavě mám, což se o tobě opravdu říct nedá. Vím kdo jsi!

Druhý vzkaz byl od BF. Udájně sem s tímhle trapná. S čím jako? Víš co mi můžeš!

Třetí vzkaz byl od evaaaa. Jeslti prý nejsem pitka. Odpověď: ne nejsem. Ale pro tebe je stejná otázka: Ty jsi pitka? Odpověď: ano jsi, a véééélká!!!!

A čtvrtý vzaz byl od tuc2. Mno byl trošku fuj, ale když ona je taková chudinka, že se za sebe stydí a závidí druhým, tak do nich rype a uráží. Mno co se dá čekat od takovýhle kráááv!